INGINER OFERTARE instalatii constructii ( HVAC)

Tudorancea & Partners

In acest moment s-a reactivat proiectul de recrutare pentru inginer ofertare instalatii , proiect pus in stand-by, la cererea clientului nostru, la sfarsitul lunii octombrie a anului trecut.

Descrierea postului

Pentru Clientul nostru, renumita firma de constructii , specializata in instalatii constructii (incalzire, sanitare, HVAC, gaze , etc) , selectam INGINER OFERTARE. Clientul nostru a derulat numeroase si importante proiecte in domeniul HVAC pentru mall-uri, cladiri de birouri, baze militare, multiplexuri , atat in Romania cat si in Europa (cu precadere Franta si Belgia). Postul vacant este in cadrul echipei din Bucuresti, pentru departamentul tehnic.

Sarcini principale:

-studiaza caietele de sarcini/ proiectele si completeaza /clarifica cerintele acestora acolo unde este cazul

-viziteaza amplasamentele , acolo unde este cazul

– pe baza cerintelor acestora calculeaza devizele, necesarul de materiale, utilaje si transport

– impreuna cu echipele tehnica si economica elaboreaza oferta finala si o urmareste pana la momentul adjudecarii acesteia , pastrand o legatura activa cu clientul

– completeaza diverse rapoarte/formulare cerute de client si/sau legislatia in vigoare

Candidatul ideal

– absolvent de studii studii superioare tehnice- preferabil in domeniul instalatiilor

– experienta: minim 3 ani in ofertare; minim 5 ani in constructii (preferabil HVAC)

– cunostinte operare PC (pachetul Microsoft – excelent), cunostinte programe devize

– cunostinte de lb. engleza – avansat

– capacitate de analiza si sinteza;

– abilitati de comunicare, negociere, prezentare

– spirit de echipa;

– simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;

– persoana activa, orientata spre rezultate.

– excelente abilitati de organizare si auto-organizare

– permis de conducere; disponibilitate pentru deplasari

Asteptam cu interes candidaturile dvs pe adresa office@tudorancea.ro

To apply for this job email your details to office@tudorancea.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook